Fotografia jest jak podróż w czasie, nic nie zdarza się dwa razy. Dlatego chwytam te chwile w kadrze by móc delektować się nimi później.

Wiosenne wariacje w ogrodzie

Fotografia Krajobrazowa

Kasia Perłowska


Witajcie!

Nazywam się Kasia Perłowska . Fotografią pasjonuję się od wielu lat. Odkąd sięgam pamięcią, to zawsze miałam przy sobie aparat fotograficzny aby w każdej chwili móc robić zdjęcia. Pamiętam stare analogowe aparaty fotograficzne, filmy 36-klatkowe. W 2003 roku rozpoczęła się moja przygoda z fotografią cyfrową, a w 2011 roku zakupiłam swoją pierwszą lustrzankę z wymienną optyką. Od 3 lat fotografuję lustrzanką pełnoklatkową. Uwielbiam robić zdjęcia krajobrazowe, czasami przyrodnicze i makro. Próbuję również swoich sił w portrecie. Najbardziej lubię fotografować Podlasie, na które często jeżdżę od wielu lat.

Pomysł na stworzenie własnej strony internetowej chodził mi po głowie od jakiegoś czasu. Sporo osób, które widziały moje zdjęcia, dopytywało się gdzie je można oglądać. To mnie zmotywowało, aby taka stronę przygotować. A czy było warto? Oceńcie to Sami.